© 2020 Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Woźniak. All Rights Reserved

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Jak skorzystać z usługi?

81 1140 2004 0000 3302 7525 8762

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wycena e-porady jest  bezpłatna 

W odpowiedzi na wskazany przez Klienta w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo wycenę odnoszącą się do złożonego zapytania, zawierającą również informację o możliwym terminie wykonania usługi. Porady udzielane są odpłatnie po zaksięgowaniu wpłaty na poniższy rachunek bankowy kancelarii.

Kancelaria zastrzega sobie prawo zadawania Państwu dodatkowych pytań związanych ze sprawą. Klient otrzymuje wynik pracy Kancelarii niezwłocznie na wskazany przez siebie adres e-mail. Termin wykonania usługi może ulec zmianom w przypadku zawiłego charakteru sprawy bądź z powodu przesłania przez Klienta dodatkowych dokumentów lub informacji, niezbędnych do udzielenia porady. O fakcie tym Klient zostanie każdorazowo uprzedzony.

 

Udzielana e-porada prawna stanowi jedynie doraźną odpowiedź na zapytanie Klienta i nie może być rozumiana jako podjęcie się przez Adwokata prowadzenia danej sprawy Klienta, w tym w szczególności jego reprezentacji przed sądem. Porada udzielana jest wyłącznie w oparciu o sprecyzowane w formularzu zapytanie i jedynie w jego granicach.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

E-porady

prawne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, kancelaria świadczy porady prawne on-line, które umożliwiają uzyskanie pomocy w szybki i prosty sposób bez konieczności osobistego spotkania.

Usługa e-porady

501 922 720

ul. Długa 63/16; 85-034 Bydgoszcz

kontakt@wozniakagata.pl

KONTAKT

Prawo rodzinne

Prawo cywilne

Prawo handlowe

Prawo spadkowe

Prawo administracyjne

Prawo pracy

Prawo karne

Obsługa przedsiębiorców

501 922 720

kontakt@wozniakagata.pl

SPECJALIZACJE

BLOG

Wszystkie artykuły

DO GÓRY